Agencja Mentor Spółka z o.o.

Bezpieczne Ubezpieczenia Agencja Mentor Polisa Mobilna

O nas

 

 

Bezpieczne  Ubezpieczenia  - Agencja  Mentor  - Polisa  Mobilna 

  Agencja MENTOR powstała w 1997 roku.

 

W roku 2006 została utworzona Agencja Mentor Spółka z o.o.

jako rozwinięcie działalności gospodarczej. Priorytetem firmy jest świadczenie usług najwyższej jakości, szybka reakcja na potrzeby klientów oraz rada w doborze najkorzystniejszego programu ubezpieczeniowego. Staranny dobór partnerów z którymi współpracujemy, pozwala nam zaproponować najbardziej optymalne rozwiązania . Działamy na terenie całej Polski.

 

Życzymy Państwu satysfakcji z produktów ubezpieczeniowych wybranych za pośrednictwem Agencji Mentor i poczucia bezpieczeństwa w każdej sytuacji.

O nas.

Agencja MENTOR powstała w 1997 roku. W roku 2006 została utworzona Agencja Mentor Spółka z o.o. jako rozwinięcie działalności gospodarczej. Priorytetem firmy jest świadczenie usług najwyższej jakości, szybka reakcja na potrzeby klientów oraz rada w doborze najkorzystniejszego programu ubezpieczeniowego. Staranny dobór partnerów z którymi współpracujemy, pozwala nam zaproponować najbardziej optymalne rozwiązania . Działamy na terenie całej Polski.

 

Życzymy Państwu satysfakcji z produktów ubezpieczeniowych wybranych za pośrednictwem Agencji Mentor i poczucia bezpieczeństwa w każdej sytuacji.

Towarzystwa Ubezpieczeniowe:

warta

 

 

compensa

 

 

allianz

 

ergo hestia

 

generali

 

interrisk

 

link 4

 

mtu

 

pzu

 

Created in WebWave CMS

strzałka do góry