Agencja Mentor Spółka z o.o.

Ubezpieczenia

Standardem są ubezpieczenia kupowane w trybie online.

Sposobów zakupu ubezpieczenia na polskim rynku jest wiele. Wybór zależy od nas, możemy z przyzwyczajenia wciąż korzystać z tych samych rozwiązań lub spróbować czegoś nowego, aby ubezpieczać się szybko, bez wychodzenia z domu, z gwarancją doradztwa w wyborze optymalnego wariantu ubezpieczenia.
Cały proces sprzedaży i jej rozliczenia odbywa się drogą elektroniczną. Całkowicie został wyeliminowany papierowy obieg dokumentów. Nasi klienci cenią sobie możliwość zawarcia umowy ubezpieczenia poza biurem agenta, w dowolnym miejscu i o każdej porze, niezależnie od miejsca zamieszkania.

Wybierz Ubezpieczenie

Kup ONLINE

Wybierz Ubezpieczenie

Polisa Mobilna

Kup Ubezpieczenie nie wychodząc z domu. 

Jeśli kupisz polisę online, odpowiednie potwierdzenie otrzymasz na maila. To nie tylko wygoda ale również możliwość z skorzystania z rabatów i promocji. To bezpieczna propozycja ubezpieczyciela dla osób preferujących prosty i szybki zakup polisy. Zakup polisy jest zdalny i nie wymaga podpisywania dokumentów.
POLISA MOBILNA dla wymagających.

Proces zakupu również jest elektroniczny. Nasz przedstawiciel skontaktuje  się z Tobą wybraną  przez  Ciebie formą kontaktu, aby omówić szczegóły umowy  oraz doradzić w wyborze optymalnego wariantu ubezpieczenia. Natychmiast po zaakceptowaniu oferty oraz zapoznaniu się z OWU otrzymasz na adres  e-mail polisę i nr konta bankowego do wpłaty składki.

Stworzono w kreatorze www WebWave CMS