Agencja Mentor Spółka z o.o.

Bezpieczne Ubezpieczenia Agencja Mentor Polisa Mobilna

Ubezpieczenie na życie dla pracowników firmy

Każdy pracodawca, który zatrudnia co najmniej 3 pracowników może skorzystać z oferty grupowego ubezpieczenia, którego przedmiotem jest zdrowie i życie pracowników. Ubezpieczenie to pozwala także na objęcie ochroną ubezpieczeniową najbliższej rodziny pracownika.Elastyczna konstrukcja produktu pozwala na dopasowanie zakresu ubezpieczenia do indywidualnych potrzeb danej grupy pracowników, poprzez możliwość dokonania swobodnego wyboru ryzyk, zarówno w odniesieniu do pracowników, jak i do osób im bliskich.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Bezpieczna Grupa

 

Grupowe Ubezpieczenie na Życie.

zalety

zakres ochrony

 

 • ubezpieczenie pracowników oraz osób im najbliższych
 • możliwość przystąpienia do umowy ubezpieczenia w dowolnym czasie jej trwania
 • szeroka oferta ubezpieczeń dodatkowych
 • świadczenia z tytułu umowy ubezpieczenia nie podlegają opodatkowaniu (podatkiem dochodowym oraz podatkiem od spadków i darowizn)

 

Możliwość wyboru spośród 51 umów dodatkowych, które zapewniają ochronę:

 

 • życia pracownika (takie jak: śmierć, śmierć w następstwie nieszczęśliwego wypadku, śmierć w następstwie wypadku komunikacyjnego, śmierć w następstwie nieszczęśliwego wypadku komunikacyjnego przy pracy)

 

 • zdrowia pracownika (takie jak: trwały uszczerbek na zdrowiu w następstwie nieszczęśliwego wypadku przy pracy, pobyt w szpitalu, rekonwalescencja po pobycie w szpitalu, leczenie specjalistyczne, operacja chirurgiczna, poważne zachorowanie)

 

 • życia i zdrowia osób bliskich pracownikowi (takie jak: śmierć małżonka, trwały uszczerbek na zdrowiu małżonka w następstwie nieszczęśliwego wypadku, poważne zachorowanie małżonka, osierocenie dziecka, poważne zachorowanie dziecka, śmierć rodzica lub śmierć teścia)

zgłoś roszczenie on line

dodatkowe informacje - zawarcie umowy

Co możesz zgłosić?

 

 • śmierć ubezpieczonego lub współubezpieczonego

 

 • śmierć małżonka/partnera, rodzica/teścia, dziecka

 

 • urodzenie dziecka

 

 • trwały uszczerbek na zdrowiu z NNW przy ubezpieczeniu na życie

 

 • zdarzenie medyczne (m.in. pobyt w szpitalu, operacje chirurgiczne, poważne zachorowanie, leczenie specjalistyczne, trwały uszczerbek na zdrowiu itd.)

Do pobrania >>

Do pobrania >>

Ogólne Warunki Ubezpieczenia

Ogólne Warunki Ubezpieczenia

Karta IDD_Bezpieczna Grupa

Karta IDD_Bezpieczna Grupa

W celu zapoznania się z pełnym zakresem ubezpieczenia Bezpieczna Grupa zachęcamy do zapoznania się z  ogólnymi warunkami ubezpieczenia, które odnajdziesz w oknie "Do pobrania".Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji zachęcamy do kontaktu i spotkania chętnie porozmawiamy o Twoich potrzebach i przedstawimy ubezpieczenie dopasowane do Twoich potrzeb.

Ubezpieczenie Pakiet Bezpieczna Grupa dla firm od 3 do 14 pracowników

Zobacz przykład oferty dla firm, budowlanych

Zobacz przykład oferty dla firm usługowych

Zobacz przykład oferty dla przedszkoli, firm informatycznych

zobacz warianty

zobacz warianty

zobacz warianty

 

Umów się na spotkanie informacyjne.

 

Dostosujemy ofertę do Twoich indywidualnych potrzeb.

 

Wyślij formularz.

Imię
PKD firmy
Ilość pracowników
Twój e-mail:
Telefon
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Wypełnienie, wysłanie formularza oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie przez Agencja Mentor Spółka z o.o. podanych w formularzu danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi  na zadane pytanie i w zależności od treści zapytania przedstawienia oferty.

Tutaj dowiesz się kim jesteśmy i jak przetwarzamy Twoje dane.

 

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie marketingowy lub reklamowy i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 k.c., a także nie ma charakteru materiału doradczego.

Szczegółowe warunki oferowanych ubezpieczeń zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczeń, które zamieściliśmy w formie załączników PDF pod opisem każdego ubezpieczenia.

Created in WebWave CMS

strzałka do góry